Makro Poháre TRUVA sada 6ks 350 ml

- originálny tvar - vyrobené z kvalitného skla Poháre Truva majú špeciálne riešený tvar dna a obvod pohára sa od spodu k vrchnej časti rozširuje. Poháre sú vyrobené z...
Na sklade
Doporučená ponuka Orion - Domáce potreby

Na sklade • 1 variant96 % • 1 230 recenziíĎalšie informácie

Veľmi pekné a štýlové som veľmi spokojný

• , zakúpené v deDoma

Poháre super iba obchod by mohol označiť ze balík obsahuje krehký tovar, aby nedošlo k znehodnoteniu tovaru ako v mojom prípade, ale oceňujem rýchle vybavenie mojej reklamácie

• originálny tvar
  • vyrobené z kvalitného skla

Poháre Truva majú špeciálne riešený tvar dna a obvod pohára sa od spodu k vrchnej časti rozširuje. Poháre sú vyrobené z kvalitného číreho hladkého skla. Sú vhodné, ako do mikrovlnnej rúry, tak aj do umývačky riadu. Balenie obsahuje 6 kusov pohárov.

• Materiál: sklo
  • Rozmery: pr. 9 cm x 13 cm, objem 0,35 l